Zadbaliśmy o idealną lokalizację, tak, aby każdy mógł do nas trafić nie wyjeżdżając daleko za miasto.


Nasze pole znajduje się w pobliżu Prudnika, obok stadniny koni (Chocim).


Specjalnie dla was stworzyliśmy atrakcyjne pole paintballowe, które zapewni wiele godzin dobrej zabawy.
Do Waszej dyspozycji oddajemy 4 ha terenu, przygotowanego do gry w paintball.
Dbamy o to, by na naszym polu było dużo atrakcji. Staramy się by przeszkody były różnorodne, dlatego przebudowujemy je i ulepszamy, tak by nawet nasi stali klienci byli wciąż zaskakiwani, dobrze się bawili i mieli dostarczone maksimum adrenaliny. Dojazd: droga asfaltowa.


Rozgrywki na naszym polu dostępne są każdego dnia przez cały rok, nawet w ZIMIE!Na polu znajdują się odpowiednio dobrane i rozmieszczone przeszkody. Znajdziecie tu wieżyczki/ambony, okopy, domki, bunkier, różnorodne przeszkody naziemne oraz ciekawie ukształtowany teren i przeszkody naturalne.

Obok pola gry znajduje się specjalnie przygotowana dla klientów strefa bezpieczna w której znajdują się ławki i stoły, na których można się wygodnie rozłożyć i odpoczywać w przerwie pomiędzy grami. Istnieje możliwość zorganizowania grilla po wcześniejszym ustaleniu. Teren gry oddzielony jest siatką paintballową co umożliwia obserwacje grających. Specjalnie dla was przygotowaliśmy parking oraz stojaki rowerowe.Jedno z najlepiej przygotowanych pól w regionie z widokiem na góry opawskie. Nie daleko znajdują się miejscowości turystyczne(Pokrzywna, Jarnołtówek) oraz przejście graniczne z Czechami. Powstają jeszcze dwa inne pola o rożnej tematyce o których otwarciu na pewno was poinformujemy.

W pobliżu naszego pola(300m) znajduje się Stadnina koni Prudnik, która w swojej ofercie posiada bardzo wiele atrakcji min: lekcje jazdy konnej, rekreację konną, treningi sportowe, wynajem bryczek itd.

Obok naszego pola znajdują się dwa w pełni wyposażone domki turystyczne.

Paintball Prudnik, Nysa, Głuchołazy, Opole
Gry integracyjne dla firm, gry zespołowe - woj. opolskie
Organizowanie imprez paintball dla firm oraz osób indywidualnych. Działamy na terenie miejscowości: Prudnik, Pokrzywna, Głuchołazy, Jarnołtówek, Biała, Nysa, Otmuchów, Kępnica, Korfantów, Opole, Krapkowice, Głogówek, Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce
Copyright © 2014 Paintball Prudnik
Realizacja POGKOM Usługi Informatyczne